İmalat
Firmamız, Ankara'da mobilya sanayiinin merkezi konumundaki Siteler'de yeralan imalat merkezinde yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuklar, TV üniteleri vb. mobilyalar üretmektedir. Farklı model ve renk seçenekleri imal edilen ürünlerimiz, kaliteli işçiliği ile ön plana çıkmaktadır. Tasarım ekibimiz sezonun trendlerine uygun birbirinden özel modeller hazırlamakta, profesyonel imalat ekibimiz, bu tasarımları özenle hayata geçirmektedir. Ürünlerimizin dekoratif ve kullanışlı olmasının yanısıra uzun ömürlü ve dayanıklı olması da temel önceliğimizdir.
Montaj
Satışını yapmakta olduğumuz, yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuklar, TV üniteleri vb. mobilyaların montaj ve kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. Profesyonle montaj ekibimiz mobilyaların montaj ve kurulumunu özenle gerçekleştirmekte ve kullanıma hazır halde sizlere teslim etmektedir.
Satış
Siteler'de yeralan mağazamızda kendi imalatımız yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuklar, TV üniteleri vb. mobilyaların satışını yapmaktayız. Geniş stok ve zengin model ve renk alternatifleri ile talep ve beklentilerinize uygun mobilyaları AKGÜL MOBİLYA'da bulabilirsiniz. Profesyonel satış ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun mobilyaları seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olmakta, farklı alternatifleri sizlerin beğenisinize sunarak yıllarca severek kullanacağınız mobilyalara sahip olmanızı sağlamaktadırlar.
Teknik Destek
Satın almış olduğunuz mobilyalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü teknik destek talebinize hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Mobilyalarınızın aksesuar ve yedek parçalarını da firmamızdan temin edebilirsiniz.